Людмила | 2017-12-08 21:13:30

Дитина хитає головою

Добрий вечір моїй дитині 6 років після того як він злякався я помітила що він став похитувати головою з чим це зв'язано чого опасатися?

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Возник тик, что случается на фоне невроза. Пока что делать ничего не надо, просто не заостряйте на этом внимание ребенка.