ліда | 2017-12-08 22:53:14

аденомиоз

доброго вечора! моїй мамі 52 роки 2 роки тому у неї розпочався клімакс, у вересні зробили чистку приймала вадинол, і уколи 4 депо-провера,сказали вікове(був поліп,) і все буде добре через місяць усе знову почались виділення які майже постійно є. на прийомі у іншого лікаря був поставлений діагноз аденомиоз таблекти вадинол і норколут, але і це не допомагає.прочитавши в інтернеті про симптоми збігається з -аденомиозом. допоможіть, будь ласка, що робити далі?

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. Далі прийти до лікаря, який зможе впоратися з цією ситуацією. На жаль, ендометріоз (аденоміоз) - один із діагнозів, які можуть важко піддаватися лікуванню, особливо в такому віці. Лікувати по інтернету тим більше неможливо.