надя | 2017-12-15 20:34:20

вентрикуломегалія

Доброго вечора! Моєму сину 1рік і йому поставили діагноз вентрикуломегалія бічних шлуночків по узд:індекс предніх рогів 0,36.глубина переднього рогу 0,67см(лівий боковий шлуночок)0,48см(правий боковий шлуночок),розмір антральної частини та заднього рогу0,72 см(лівий боковий шлуночок),0,68см(правий боковий шлуночок);третій шлуночок 0,43см;четвертий шлуночок норма;ехогентність ліквора норма;ехогентність вентрикулярної стінки норма;субарахноїдальний простір по ковексітальним відділам півкуль 0,38см;велика цистерна мозку норма;міжпівкульна щілина 0,21см;підкоркові ганглії та зорові бугри ехогенність норма;структурні зміни не виявленно;зміни мозочка стовбурової частини мозку не виявлено.Син розвивається згідно віку вчасно почав тримати голову, сів,почав повзати,ходити почав в10міс,говорить декілька слів все розуміє що до нього говорити і робить все що йому сказати.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Вы не сформулировали свой вопрос, однако отвечу, что малыш здоров