Андрусишин Вікторія | 2017-12-16 17:59:14

ТТГ у першому триместрі вагітності

Я на 8 тижні вагітності, рівень ТТГ 3,0. 2 роки тому була завмерла вагітність через гіпотиреоз. Приймала еутирокс пів року, потім лікар відмінив. До вагітності аналізи гормонів щитовидки в нормі. Лікарі кажуть, що зараз рівень ТТГ високий як для цього періоду, але в загальному в межах норми.Порадьте, будь ласка, що робити. Дуже переживаю, бо вагітність бажана.Дякую.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Для нормального перебігу вагітності в першому триместрі рекомендується підтримувати рівень ТТГ в межах до 2,5. Тому рекомендую еутирокс в дозі 25 мкг з контролем ТТГ через 4 тижні і подальшою корекцією дози.