Віталій | 2017-12-20 18:28:31

Щитовидна

Доброго вечора! Симптоми: постійне відчуття сухості у роті та спраги, за добу можу випити 4-6л води. Відчуття здавленості в горлі, як ніби давить ворот футболки. Загальний аналіз крові та сечі, а також аналіз крові на цукор в нормі, ніяких відхилень. Відчуття спраги не проходить вже 4 день.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Зберіть добову сечу і оцініть її питому вагу (чи не наближена до води). Далі - обстеження в ендокринолога.