Тетяна | 2017-12-20 22:35:47

Безпліддя

У двох спробах ЕКЗ забирали незрілі клітини, різні схеми, різні ліки, різний час... Але навіть немає що запліднювати... При фолікуметрії чітко прослідковується природна овуляція на 14-16 день. МЦ регулярний, всі аналізи в нормі, включаючи каріотип, що ще шукати? Всі розводять руками

Ответы врачей 1

Гирич Валерия Александровна
репродуктолог
Адрес: г. Киев, Украина, центр "Мини-Эко"
Телефон: +380667679108
Татьяна, у Вас достаточно сложная ситуация. Приходите на консультацию. С собой берите максимум всех документов, которые у вас на руках ( протоколы стимуляции, гормоны, анализы, выписки, заключения и тд). Будем разбираться