Лариса | 2017-12-30 11:15:51

Рецедив шизоафективного розладу.

Молода жінка, має доньку 4 років, розлучена. Під час болісного розлучення рік тому стався перший випадок. Тоді від лікування не відмовилася. Пила таблетки півроку. Здавалося, що все минуло, скма перестала пити таблетки. Від таблкток дійсно були недобрі побічні ефекти і вона весь жалілася на погане самопочуття. В першому випадку цілком визнавала свою хворобу і адекватно приймала лікування. Зараз хворобу не визнає і від лікування відмовляється категорично. Каже, що від таблеток їй дуже погано. Працює в школі і в садочку. Відчуваю, що можуть бути проблеми на роботі. Дуже не хочеться оприлюднення її стану. Я (мама) у відчаї. Благаю допоможіть. І, чи можна зв'язатися з вами по телефону?

Ответы врачей 1

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093

Здравствуйте!
В состоянии Вашей жены необходимо тщательно разобраться. Для этого ей нужно обратиться к врачу-психотерапевту или психиатру и разобраться в сути происходящего. По переписке этого не сделать. Лучше обращаться к частнопрактикующему специалисту - это сохранит её анонимность. Еще, как вариант - получение консультации у специалиста в Скайпе.