Роман | 2018-01-03 19:20:53

Ніс і насморк

Хлопчика 11 років забрала швидка... Відомо, що він часто користувався краплями та спреями для носа... сталось десь там нагноєння через нарости десь в тій області і почав набиратись гній... потрібна операція... розкажіть будь-ласка про такі випадки і від чого вони виникають... бо в мого сина часто соплі і нам також призначають різне капати в ніс... що є ефективно та безпечно?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Ничего не могу сказать по вышеозложенному. Нужен осмотр ребенка.