Марина | 2018-01-05 20:14:14

Самогубство

Мене тривожать думки про самогубство через проблеми з близькими, я що дня бажаю собі смерті хочу щоб мене збила машина просто не хочу більше бути на цьому світі

Ответы врачей 3

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093

Вы человек верующий? Обратитесь к врачу-психиатру - вам помогут.

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Які саме проблеми з близькими?
 Моргун Максим Владимирович
психотерапевт, психиатр
Адрес: г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 401. а так же Г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26-Ж, Офисный центр, кабинет 34. Частная практика.
Телефон: 099-176-55-33 (Viber) 067-58-58-901 (WhatsApp)
Вам допоможуть, якщо Ви звернетесь до психолога, або психіатра, або, якщо важко, викличте бригаду швидкої медичної допомоги. Психоневрологічні лікарні приймають людей цілодобово, туди можна звертатись без направлення, конфіденційність гарантована.