dmytroboyko1995 | 2018-01-07 05:13:26

Біль горло

Доброго дня!У мене така проблема!Вже три а то й чотири дні поспіль сильно болить горло(збільшені лімфовузли)при цьому є підвищена температура тіла.Вона коливається від 37 до 38 градусів вночі.Також присутній незначний насморк,та сильне потовиділення.Як це лікувати?Наперед дякую!

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый вечер! Похоже на течение вирусной инфекции, ринофарингит. Лечение симптоматическое, обильное теплое питье, полоскать горла антисептикми ( Фортеза, Хепилор), промывание носа солевыми растворами ( Аква Марис), если нос заложен, капать сосудосуживающими каплями ( Називин).