Анна | 2018-01-08 20:52:50

Протизаплідні

Вітання, мені 25 і вирішила скористатися протизаплідними таблетками (препарат Джаз), проте з часом зрозуміла, що це не моє. На даний момент хочу відмовитися, але не знаю як правильно це зробити. Чи можна просто припинити прийом чи треба додатково приймати ще який препарат.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Допийте до кінця упаковки і просто не розпочинайте прийом нової упаковки(в новому циклі).