Іван | 2018-01-09 16:38:52

Гнійні пробки в горлі

Добрий день, в мене проблема з горлом ,а саме з мигдалинами після ангіни в мене постійно є гнійні пробки але ніякого дискомфорту немає, випадають вони як яка буває кашляю вони випадають ,а бувають що полоскаю і не випадають. Це вже на протязі одного року, що вже тільки не перепробував все в руській, допоможіть будь ласка.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый вечер! У вас хронический тонзиллит, вам необходимо 2 раз в год проходить лечение ( промывание лакун миндалин антисептиками + физ.процедуры)