Вагітність

Есть ответ
В вересні був перший статевий акт з хлопцем, після цього болів живіт, були ознаки вагітності (на мій погляд, можливо сильно накручувала себе), але не було ніяких змін в мені, не було погано ніколи, не нудило. Зробила 2 тести на вагітність, були негативні. За 3 тижні після цього почалися місячні (все як має бути, вчасно), після них ще були сумніви, зробила ще 1 тест, негативний. Потім місячні йшли регулярно ще 4 місяці, зараз якщо є вагітність, то виходить почався 5 місяць, живота нема, можливо, що тільки починає рости. Але живіт дуже болить, особливо коли підіймаю важке. Мали бути місячні, але затримка 3 день. Купила тест - негативний. Зараз немає змоги піти до лікаря. Це може бути вагітність, чи проблема все ж в чомусь іншому? мені 19р. Статевих актів після того випадку не було!

Ответы врачей

Микитюк Олександр Володимирович

Микитюк Олександр Володимирович

Доброго дня. Вагітності, судячи з усього, у вас немає, але потрібне УЗД як мінімум. Болі та затримка можуть бути пов’язані з іншими факторами (наприклад, кістою яєчника)

Валерия Бурау, консультант likar.info

Валерия Бурау, консультант likar.info

Здравствуйте если половой акт был не защищен то беременность была вероятна тогда. На данный момент задержка может быть связана с стрессовыми реакциями, физическими нагрузками. Если вы беспокоитесь купите еще один тест на определение беременности. И лучше конечно обратится на прием к врачу гинекологу для уточнения причины возникновения болезненных ощущений.