Катя | 2018-01-11 12:37:07

Вагітність

В вересні був перший статевий акт з хлопцем, після цього болів живіт, були ознаки вагітності (на мій погляд, можливо сильно накручувала себе), але не було ніяких змін в мені, не було погано ніколи, не нудило. Зробила 2 тести на вагітність, були негативні. За 3 тижні після цього почалися місячні (все як має бути, вчасно), після них ще були сумніви, зробила ще 1 тест, негативний. Потім місячні йшли регулярно ще 4 місяці, зараз якщо є вагітність, то виходить почався 5 місяць, живота нема, можливо, що тільки починає рости. Але живіт дуже болить, особливо коли підіймаю важке. Мали бути місячні, але затримка 3 день. Купила тест - негативний. Зараз немає змоги піти до лікаря. Це може бути вагітність, чи проблема все ж в чомусь іншому? мені 19р. Статевих актів після того випадку не було!

Ответы врачей 2

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Доброго дня. Вагітності, судячи з усього, у вас немає, але потрібне УЗД як мінімум. Болі та затримка можуть бути пов’язані з іншими факторами (наприклад, кістою яєчника)
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если половой акт был не защищен то беременность была вероятна тогда. На данный момент задержка может быть связана с стрессовыми реакциями, физическими нагрузками. Если вы беспокоитесь купите еще один тест на определение беременности. И лучше конечно обратится на прием к врачу гинекологу для уточнения причины возникновения болезненных ощущений.