Денис | 2018-01-12 17:05:35

Проблеми з поясничним відділом хребта

Доброго дня прошу вашої допомиги у вирішені моїх проблем мені 25 років 3 місяці почалися болі попереку які недають можливості вести активний спосіб життя я хотів би надіслати снімок через електронну пошту дайте будь-ласка пораду що мені робити

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Заочно навіть по знімку діагнози не ставляться та лікування не призначається. Хіба що побачу щось з ряда вон в хребті по знімку. Але це буває не часто. Частіше за все болить остеохондроз та м/х кили дисків. Це вимагає комплексного лікування. Может вислати знімки та САМ ТЕКСТ ПИТАННЯ на  [email protected] - може щось побачу. Але зазвичай потрібен ще огляд та іноді МРТ.