Юлия | 2018-01-13 13:24:30

Шо робити?

Добрий день. Мене турбує закладеність уха. Після огляду лікаря отримала діагноз(гострий ринофаригіт, лівобічний тубоотит). Приписали каплі Флікс, і таблетки Цинабсин. Приймаю уже три дні ,але покращення не відчула. Сьогодні з'явились кровяні виділення з носа. До того був нежить, капала Евказолін в носа , в вухо Ототон. За неділю до цього був нарив на горлі схожий на фаригіт, полоскала горло розчином з соди. Нарив зійшов, але інколи в вечірній час з'являється біль і складно ковтати.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Воспалительные процессы в носоглотке сопровождаются отеком, вследствие чего нарушается вентиляционная функция слуовых труб и ухо может закладывать. Капайте нос и попробуйте продуть уши. Если дискомфорт в горле остается, полощите горло ( Тантум Верде или Хепилор)