Ліля | 2018-01-14 17:42:52

Кал

Я молода мама ,мені 21 р ,півтора року назад я мала кесарів розтин ,після чого прийом антибіотиків (в той момент я не пила пробіотиків )після чого температура 39, лікувалася я .ще потім кілька раз курсів антибіотиків через ангіни і віруси .і десь пів року вже я помітила що часто неоформлений кал (раз вдень ходжу в туалет )немає ніколи болів ,відрижки,вздуття.мене нічого не турбує .аналізи крові все супер ,узд черевної порожнини супер .я пила лактіаллє ніби все було супер але час від часу кал рідкий ,це не рак ?кишечника чи шлунку ?я дуже боюсь ,сивію,кожен день читаю про Раки .

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Думаю, что у Вас дисбактериоз кишечника вследствие приема антибиотиков. Сдайте анализ кала на дисбактериоз и по результату необходимо провести лечение.