Юрій | 2018-01-16 15:11:48

Рівень ХГЛ

На 18т. + 2 робили Узі, все добре. На 19т. + 6 робили Prisca, на першій сторінці ХГЛ 40700 - норма, на останній сторінці висновок - високий ХГЛ, чому так??? Наш Гінеколог сказав що потрібно було здавати Узі і Prisca в інтервалі не більше 3 днів. Але направила до генетика.

Ответы врачей 1

Симрок-Старчева Дарья Васильевна
Здравствуйте. Повторите анализ еще в одной лаборатории и проконсультируйтесь с генетиком.