Inusya1908 | 2018-01-16 16:43:38

Кашель 3.5 міс.

Доброго Дня!Дуже потрібна допомога.Дитині 2.7 років.Кашляємо більше 3-х місяців,і скоріше це не кашель а кхе-кхе,ніби їй щось заважає в горлі.Весь цей час ми лікувалися.За весь цей час ускладнень в легенях не було.Ходили до одного лікаря педіатра,і постійно було лише рихленьке горло це десь місяць пройшов,лікували горло.Потім захворіли вітрянкою,думали можливо пов'язано з цим,дві неділі дихали інгалятором.Десь через два місяці коли нічого не проходило звернулися в часну лікарню гармонію здоров'я до педіатрії,вона направила нас до лора.Лор сказав,що соплікі течуть по задній стінці ,і ми давай лікувати носика.За весь цей час у нас сопліки то з'являлися,то їх зовні зовсім не було(соплі прозорі,жовтих,зелених не було)Після кількох відвідувань лора сказав,що ніс майже вилікуваний але кхе-кхе так і не пройшло.Порадила невролога(Ми самостійно вирішили зробити ренген,все чисто.Дуже тяжко це слухати(((Ми з чоловіком помітили,що коли промити носика,годину дві можемо не кхекати,а потім знову.Зараз промиваємо і пирскаємо флікс,не допомагає ...що робити далі не знаємо( підскажіть будь ласка бо сил більше немає.Аналізи всі нормальні і на алергію здавали і на глисти.Буду дуже вдячна за відповідь!!!!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
доброго дня, раджу звернутись на огляд до дитячого ЛОРа. Захворювання ЛОР-органів є частою причиною кашлю у дітей.