Юлія | 2018-01-17 07:50:38

Рясна і постійна кровотеча з носа

Доброго дня! Під скажіть будь ласка, що нам робити. У чоловіка четвертий день іде кров з носа у великій кількості і цілий день з невеликими переривами. До лікаря ЛОРа зараз немає можливості сходити, тому що ми знаходимося у від’їзді. Скоріш за все кровотеча спричинена хімічними речовинами, якими чоловік на протязі тривалого часу дихав. Як нам її зупинити?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Холод на затылок и на переносицу. Крылья носа прижать к перегородке на 2-3 мин. Можно тампоны ватные смочить в аминокапроновую кислоту и ставить в нос. Померяйте давление. Если кровь не прекращается, найдите возможность попасть к врачу.