Анна | 2018-01-18 17:45:36

Хвилювання та погані навязливі думки

Добрий вечір! Справа в тому, що мені дуже важко буває розслабитись... Живемо з хлопцем, були різні ситуації і сварки, серйозні і не дуже, але мене почали переслідувати погані думки навіть тоді коли все начебто добре.. ці думки стосуються того що я постійно думаю, що хлопець може сказати щось погане і буде знову сварка.. Також з'явилось відчуття відгородженості від реальності і виник якийсь туман в голові.. скажіть, будь-ласка, що в такому разі робити?

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрий. Якщо коротко - то краще за все буде звернення до психотерапевта.