Настя | 2018-01-20 21:52:43

серце

Доброго дня узд серця мітральна регургітація 1ст глибина проникнення 1.6см трикуспідальна регургітація 1ст градієнт 22мм.рт.ст.макс2.35м.с Мене турбують часті нічні приступи тахікардії засну і прокидаюсь через 15-20хв від того що бабахкає серце з чим це може бути пов'язано?перевіряла щитовидку думала від цього але сказали все в нормі лікар сказав через часті ангіти може бути ревматизм які мені обстеження проти які аналізи здати щоб точно знати що це?чи небезпечна ця мітральна регургітація?дякую

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Доброго. Виконайте холтерівське моніторування ЕКГ і з результатом зверніться до кардіолога/аритмолога.