Вікторія | 2018-01-22 00:15:35

Надмірне здуття живота,газоутворення,відрижка

Доброго вечора,мене турбує надмірне здуття живота,газоутворення,відрижка,інколи болі в лівій частині живота знизу,також зранку турбують набряки на обличчі,відчуваю що вода не виходить з організму, ходила до двох гастроентерологів проходила гастроскопію,колоноскопію,узі,діагноз був дисбактеріоз,за даними узі хронічний холоцестит ...лікування яке було призначено в двох випадках не допомогло ,чи можете щось підказати?

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Сделайте УЗИ щитовидной железы и анализ крови на ТТГ и Т-4 свободный. При наличии отклонений проконсультируйтесь у эндокринолога.