Вячеслав | 2018-01-22 03:23:07

Зовнішний гемороїдальний вузел

Здравствуйте , в мене зявився зовнішний гемороїдальний вузел Відчуваю біль і дискомфорт Скажіть будь ласка можна його вилікувати в домашніх умовах ? Звернутися до Лікаря зараз немає можливості тому що я закордоном . Ще хотів запитати чи допоможе позбутися цього Проктолекс І що не варто робити під час захворювання ? Скажіть будь ласка що мені робити

Ответы врачей 2

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, вам варто приймати венотоніки (Цикло-3-форт, Детралекс або Флебодіа) по схемі для гострих випадків (для кожного препарата своя схема) та використовувати мазі, що містять гепарин (Проктозан-нео, Гепатромбін-Г та ін.). Не варто під час такого загострення переносити фізичні навантаження, тривалий час перебувати в положенні сидячи, вживати алкоголь та приймати теплові процедури (сауни, ванни, тощо).
Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
Посмотрите информацию на сайте proctolog.net.ua или kosenko.org