Світлана | 2018-01-22 12:23:46

ВВС

Доброго дня мені дуже потрібна ваша консультація вмене дві дівчинки хворіють на серце Іванні 8 років їй робили операцію широко відкрита артеріальна протока під час операції помітили другу ваду права аберантна підключична артерія але операцію другу не робили бо покищо сказали здавлення немає бо має форму пів кільця скажіть будьласка чи потрібно робити другу операцію і коли якщо потрібно. А вдругої донечки якій 10 років поставили невелика мітральна і тристулкова недостатність як така вада лікується та чи потрібно у подальшому робити операцію

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Доброго. Для прийняття рішення про необхідність чіпати аберантну судину потрібно зробити МРТ або КТ, щоб оцінити ступінь компресії судинами стравоходу і трахеї. Скоріше за все, що втручання не потрібне. Друга дитина не потребує ні лікування ні спостереження. Мій персональний сайт: http://proefi.net/