Ірина | 2018-01-22 18:17:11

Вплив рентгена та антибіотиків на вагітність

Добрий день! Мене цікавить таке питання: 5-6 січня у мене була овуляція( статевий акт був 4 і 6 січня). Зранку 17 січня я зробила тест, він був негативним. Пішла у лікарню, зробила рентген, приписали антибіотики Амоксил К -1000. Пила антибіотики 6 днів…Сьогодні зробила тест – позитивний(22.01.2018)…Що мені робити у даній ситуації? Який може бути вплив антибіотиків і ренгену на вагітність та сам плід? Чи це дуже шкідливо?

Ответы врачей 1

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Добрый день! Не волнуйтесь! В большинстве случаев однократно проведенный рентген и данный антибиотик негативного влияния на беременность не оказывает. Своевременно станьте на учет по беременности и пройдите 2 плановых генетических скрининга.