Оксана | 2018-01-24 15:56:41

вузли щитовидки

доброго дня, мені 32 роки, жінка. зробила узи щитовидки: два утворення : 12,2 на 8,8 мм правильної форми , незначно зниженої ехогенності, і 12,6 на 10 мм незначно підвищеної ехогенності. Підскажіть чи роблять в таких випадках пункцію чи достатньо аналізів на гормони??

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Надісланої Вами інформації недостатньо для повноцінної відповіді. Необхідні аналізи крові: ТТГ, тиреоглобулін, кальцитонін, паратгормон, кальцій іонізований, антитіла до тиреоглобуліну. Чи за даними УЗД - які контури вузлів, наявність збільшених л/в шиї та ін. Наявність патології щит. з-зи в родині, стан молочних залоз. Після цього вирішується питання пункції.