Александр | 2018-01-30 17:21:48

Лимфолейкоз

Добрый день. Помогите пожалуйста разобраться с анализами. На сколько это опасно? Как лечится? Мужчина 58 лет. РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ Цитоморфологічний метод В периферичній крові відсутність ознак анемії. Лейкоцити — 19,8х109/л, 84% лімфоцитів. В кістковому мозку клітини з ознаками малих лімфоцитів — 78%. Цитохімічний метод КФ - реакція позитивна дифузна слабка. КФ+інгібітор — реакція пригнічується. Імунофенотипування клітин крові методом проточної цитометрії. Серед лейкоцитів крові визначаються: Лімфоцити CD45+CD14-82,3% МоноцитиCD45+CD14+2,3% ГранулоцитиCD45+CD14-11,6% Імунофенотип лімфоцитів крові: Лімфоцити Т-клітини, показник CD3+ результат 10,3% показник CD3+CD5+ результат 9,4% В-клітини показник CD19+ результат 85,5% показник CD20+ результат 85,0% показник CD19+CD5+ результат 84,0% показник CD19+CD23+ результат50,8% В крові виявлена проліферація В-лімфоцитів: CD19+CD20+CD5+CD23+/-. Заключення: Зміни в периферичній крові та кістковому мозку можуть відповідати В-клітинному хронічному лімфолейкозу.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Заключение Вам написали правильное. Валерий Вознюк.