Ирина | 2018-01-31 23:35:04

Гематоми

Доброго дня, Валерію Петровичу! У мене таке запитання, хочу попасти до Вас на консультацію, які аналізи потрібно при собі мати? І як здійснити запис? Проблема коротко: при першій вагітності була велика Гематома в матці (до 20 тижня), вагітність пройшла успішно, народився здоровий хлопчик. Зараз плануємо другу вагітність і боїмося, щоб не виникли ті ж проблеми з Гематомами.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Записи на консультацию нет. Можно позвонить по телефону: 044-491-86-42. В рабочий день с 11.00 до 14.00.