Інна | 2018-02-05 13:17:43

Щитовидка

Доброго дня!Допоможіть розібратись будь-ласка!Можете нам надати консультацію?в мене Мама 10 років тому видалила щитовидну залозу після цього назначили їй приймати еутирокс 200 і кожного року вона здавала на гормони і її зменшували дозу,але зараз вона себе погано почуває(трусить,плаче,в жар кидає немає жаги до життя,високе давленіє,безсоння,внутрішніх страх,збудженність,агресія) Здавши аналіз крові Тиреотропний гормон,Тиреотрипін (ТТТ)—0.010 Приймає еутирокс доза 100!Що робити може це від високої дози гормону????

Ответы врачей 1

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Скорее всего Вы правы. Дозу нужно уменьшать. Лучше постепенно. Месяц принимать 75, затем проверить ТТГ