Люда | 2018-02-11 23:34:47

Водянисті прищі

Добрий вечір! У сина 2 роки,перед Різдвом на тілі зьявились 3 прищика схожі на вітрянку,бо зразу лопались,була у лікаря,діагноз - афтозний стоматит ( 1 авта у роті і 2 в області спини),обробляла місцево і проойшло. Тиждень назад знов те саме,прищі 3 ,лопають і зразу ранки робляться,оброьляла 2 дня спирт розчином,ще більші стали,тепер мажу судокремом,робиться скоринка і гоється. Симптомів ніяких крім язика ,наче алергія і цих 3 прищів,які зьявляютбся через 4-5 днів. Як допомогти дитині? Протираю в ротику стоматидином і прищі судокремом мажу. Щиро Дякую Вам!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, лікування призначається після огляду дитини лікарем. Вам потрібно звернутись на огляд до педіатра для призначення лікування. Одужуйте!