Альбіна | 2018-02-13 21:06:24

Депресія

Добрий вечір) у мене така проблема,я навідь незнаю як правильно її описати.Я часто відчуваю себе подавленою,тошнота,усталость,я ні їсти не хочу,взагалі нічого стіни мого дому ніби давлять на мене.! Я лежу і можу лежати часами, вічно хочу плакати мене ніби душить аж душа болить. Скажіть будь ласка це всі признаки депресії? Що із цим робити? Допоможіть мені будь ласка? Я така молода жити так хочу, а на справді дурні думки у голову лізуть( Допоможіть мені? Будь ласка.

Ответы врачей 1

350
Шульц Олег Евгеньевич
Шульц Олег Евгеньевич
нарколог, психотерапевт
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Мариуполь, Украина, Медицинский центр "Адастра"
Телефон: +38-0629-409-403; 050-966-36-85; 098-361-27-40; olegeshults@gmail.com, https://www.olegshults.com
Добрий день. Так, схоже на депресію. Але діагноз встановить лікар лише після очної консультації. Депресія - це хвороба, а не слабкість волі. Її не потрібно терпіти, так як вона дуже знижує якість життя. При цьому її добре навчилися лікувати. Так що не втрачайте час - зверніться до психіатра або психотерапевта за місцем проживання.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад