Наташа | 2018-02-17 12:03:05

реакция на атропин

Доброго дня!Моїй дитині офтальмолог призначила атропін на 3 дні закапувати в очі .Після першого закапування через хвилин 30-40 вона почервоніла і температура піднялась до +37 та дитина стала трішки збудженою.Це нормально?Чи потрібно викликати лікаря?Дитині 8.5 років.Капали атропін 10мг/мл

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Після закапування атропіну потрібно натиснути нижню слізну точку, щоб запобігти потраплянню препарату до слізно-носових шляхів. Крім того, при проведенні трьохденної атропінізації призначають випивати склянку молока (циклоплегік викликає сухість).
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Шановна Наталія, це побічна дія крапель атропіну, пов"язана з системним впливом на організм. Таке могло статися, якщо ви не затисли сльозову точку зразу після закапування і краплі потрапили в ніс, де всмокталися в кровоток. Крім того - перед закапуванням траба напоїти дитину молоком ( йогурт кефір). Концентрація 1% підходить для віку 8 років. Зараз давайте дитині більше пити, краще - молочне.