Алина | 2018-02-22 17:05:26

Повторне лікування.

Результати КТ.В обох легенях на всьому протязі,поліморфні вогнища,схильні місцями до злиття,в S 2 в долі лівоі легені порожнина,розміром 0,84*0,60 см.Прохідність трахеобронхіального дерева збережена,стінки сегментальних бронхів нерівномірно потовщені.В середньостінні множинні,різноі величини ущільнені л/вузли з наявністю в них кальцинатів,в корені правоі легені дрібні кальцинати.Серце розташоване ортотопічно,звичайноі конфігураціі та розмірів.Великі судини та видимі частини падаортальних судин -без особливостей.Органи середньостіння розміщені серединно.Кістковий скелет без видимих деструктивних змін.Вільна рідина та повітря в плевральних порожнинах на час обстеженняне визначається. Висновок КТ: ознаки можуть відповідати дис.ТБ легень в ф.розпаду.Зараз розпочате повторне лікування. Що можете сказати на рахунок цього.Найбільше лякає слово фаза розпаду,чи можна вилікуватись,забувши про цю хворобу. Наперед д'якую.

Ответы врачей 1

Всеукраинская Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
фтизиатр, инфекционист, специалист по ВИЧ
Телефон: 0-800-50-30-80

Доброго дня.
Фаза розпаду, найвірогідніше, свідчить про можливе виділення мікобактерій туберкульозу. Щодо лікування, то його ефективність залежить від дотримання режиму прийому препаратів (доз лікарськіх засобів, терміну лікування).