Ирина | 2018-02-23 19:56:54

после стентирования

Добрый вечер! 07,02,2018 в клинике Амосова больному 77 лет поставили два стента,после реабилитации назначено лечение по европейскому протоколу, 23,02, АД утро 120/65 пульс 55, днем пуль упал до 42 (бисопролол не давали), вечером АД165/80 пульс 69 , что можно принять больному в этой ситуации , чтобы снять давление? Спасибо. с ув. Ирина

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Європейський протокол передбачає застосування не тільки бісопрололу, а і інгібіторів АПФ - наприклад енап. Проте призначення терапії має опиратися на індивідуальні особливості пацієнта. Вам слід звернутися до лікаря, який, з урахуванням всіх особливостей пацієнта, призначить безпечну і адекватну терапію.