Оксана | 2018-02-24 13:53:05

Щетовидна железа

Доброго дня,здала аналізи крові на щитовидку,поможуть будь ласка розібратись,що означають аналізи.Тереотропний гормон 3.45,тиреоглобулін 2.06,тироксин вільний (т4 вільний) 1,61,кальцитонін <2, антитіла до тиреоїдної пероксидази(ат-ТПО)

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Щоб дати інтерпретацію Вашим аналізам, необхідна інформація про вік, масу тіла, частоту серцевих скорочень, картину ультразвукової діагностики щитоподібної залози. Якщо планується вагітність , то рівень ТТГ повинен не перевищувати 2,5.