Оксана | 2018-02-25 14:03:28

Щитовидка

Доброго дня. Нещодавно здала аналізи на гормони ЩЗ направив гінеколог, адже плануємо вагітніть. Допоможіть розібратися з результатом аналізу ат-ТПО 66.7 Мо/мл . ТТг, Т3, Т4 - в нормі. Чи може впливати цей результат на зачаття дитини? Якщо так, то що з цим робити?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Для планування вагітності рівень ТТГ повинен бути не просто в нормі, а не вище 2,5. Для корекції антитіл до ТПО - рекомендую холекальциферол в дозі 4000 МО/добу 3 місяці, оксилік 1 тб 1 раз на добу 1 місяць. Не курити.