АААА | 2018-03-01 17:52:21

Паранойя

Дуже часто проявляється паранойя, різні думки про зраду не покидають мене ні вдень ні вночі, іноді навіть проябляється під час цього сильний головний біль, думки де мй чоловік і з ким дають мені якісь вигадані історії які я сама в своїй голові придумую. Незнаю що з цим робити, як тільки в нього виключений телефон чи він не бере трубку у мене одразу ж думки про зраду, перевірка його, я дуже боюся через свій стан втратити те що у мене є, хоча вже до всього цього дуже близько.Порадьте щось будь ласка

Ответы врачей 2

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
А що сталося, що в Вас з явилися такі думки?
 Моргун Максим Владимирович
психотерапевт, психиатр
Адрес: г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 401. а так же Г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26-Ж, Офисный центр, кабинет 34. Частная практика.
Телефон: 099-176-55-33 (Viber) 067-58-58-901 (WhatsApp)
Не думаю, що Ваша психіка така проста, щоб отут в переписці, не розібравшись ні в чому детально, можна було б давати якісь поради. Вам треба звернутися на консультацію до психотерапевта (на облік він не ставить) або психіатра.