Юлія | 2018-03-01 23:13:21

Тиреоїдний зоб

Доброго вечора, Володимир Іванович.Допоможіть, будь ласка мені прочитати мої УЗД щитовидної залози та аналізи крові на гормони. Мені 34 роки, 58кг. Щитоподібна залоза-розмір та обєм- довжина-5.0, ширина-2.0, товщина-1.8. Ехоструктура неоднорідна за рахунок бугристості, накопичення ехо+, ехо сигналів. висновок:УЗ ознаки дифузного зобу з явищами тиреоїдиту. АНАЛІЗ КРОВІ Тиреотропний гормон(TSH)-2.55 Тироксин вільний FT4-1/06 Антитіла до тиреопероксидази (AT до ТПО)-74.70

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! У Вас дещо підвищений титр антитіл до ТПО. Тому рекомендую: йодомарин 100 1 тб 1 раз в день 3 міс., вігантол 8 кр. 1 раз в день 3 міс., оксилік 1 тб 1 раз в день 1 міс. Через 3 місяці - контроль ТТГ і антитіл до ТПО.