Юлія | 2018-03-03 17:06:09

г.пієлонефрит рецюперебіг неповна ремісія

Доброго дня! Лікарю, допоможіть будь ласка, дочка у 4 місяці перенесла гостр.пієлонефрит, 10 днів уколів цефтріаксон, в 8 місяців рецидив лікування цефотаксим, при кожному грві лейкоцити піднімаються, зараз їй 1.7, за цей час пропили такі ліки: бісептол, канефрон, фуромаг, фурагін, нітрофурантоїн. Узі останнє робили у вересні, все в нормі, раніше були збільшені лоханки.У січні підняття лейкоцитів само пособі, грві не було, пропили нітрофурантоїн зробили кпк. Через тиждень грві, темп. 38,5, підняття лейкоцитів. Бакпосів цитробактер інтерм 5*10*5. Назначено лікування фуромаг 10 днів 25 мг * 2 р/д, потім 3 місяці на ніч, канефрон 15 кап. * 3 р/д, 1 місяць, агвантар, смарт омега, коєнзим композитум 1 ампула, убихинон композитум 1 ампула, Траумель 1/2 табл. 3 р/д 2 тижні, Салиция. Підскажіть потрібно нам вживати ці гомеопатичні препарати? Що нам порадите?

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Юлія, я особисто такі препарати не призначаю, на мій погляд достатньо фурамагу і канефрону