Оксана | 2018-03-03 18:05:57

Гормони ЩЗ

Добрий вечір. Плануємо вагітніть. Здала аналвз на горнони, допоможіть розібратися з результатами ТТГ - 3.98мк.МО/мл, т3 - 3.21пг/мл, т4-1.43нг/дл, атТПО - 66.91мо/мл. Розумію що деякі з них не внормі. Як покращити результати ? І чи можлива вагітніть? Дякую

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Вагітність можлива, але бажано зменшити рівень ТТГ до 2,5. Рекомендую: йосен 1 тб 1 раз в день 3 міс., вігантол 8 кр. 1 раз в день 3 міс . Потім повторити ТТГ і антитіла до ТПО. Якщо ТТГ не знизиться - препарати тироксину (від 12,5 - 25 мкг/добу) до досягнення ТТГ 2,5. Нормальна маса тіла, не курити.