Ніка | 2018-03-04 21:18:26

Гормони

Доброго вечора. В 2015 році зробили операцію на щитовидну залозу, видалили праву частину. Нетоксичний вузловий зоб, гіпотеріоз. Призначили вживати L-тироксин 50, протягом 5 місяців, під контролем ТТГ. Але пройшло вже достатньо часу, а гормони продовжую вживати. Останні аналізи ТТГ -3,86мкМО/мл. Чи потрібно мені вживати весь час гормони? Чи можливо щитовидна сама буде справлятися? Дякую.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Однозначно відповісти неможливо, адже немає інформації про Ваш вік, масу тіла, антитіла до ТПО, картину УЗД щит. з-зи, інші захворювання. Можна спробувати в літній період зменшити дозу (наприклад, 4 дні тижня по 25 мкг, 3 дні - по 50 мкг) під контролем ТТГ (1 раз на 3 місяці) за рахунок більшої фізичної активності.