Nonі | 2018-03-04 21:38:18

Нефрокальциноз

Доброго вечора. Мені 29 років. Останні чотири зловживаю сечогінними з метою зняття набряків. Вага коливається в межах 3-4 кг за 4 дні без прийому сечогінних, набрякає все тіло, на обличчі особливо помітно. Кілька тижнів тому по результатам УЗД нирок лікар-узист в якості попереднього діагнозу вказав Нефрокальциноз 1го ступеня. Лікар нефролог призначив Діпірідамол і Канефрон. Прийти через місяць. Результати аналізу сечі після кількох днів прийому: слабо-каламутна, щільність 1.025, лейкоцити 25, уробіліноген - сліди, лейкоцити до 5.0 в п/з, еритроцити поодинокі в препараті, кристали оксалату кальцію - в невеликій кількості. Скажіть, будь ласка, 1. Чи призначене лікування ж достатнім? 2. Чи є вірогідність того, що відкладення кальцію в нирках зникнуть? 3. Що робити з набряками за відміни сечогінних? Соленого/гострого/алкоголю не вживаю. Заздалегідь вдячна за відповідь!

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Солене т агостре вживати можете. Призначеного лікування достатньо. Сечогонні відміняти поступово. Краще Вас бачити на консультації