Валера | 2018-03-06 08:56:07

Гем орой

Доброго дня,Ви мені відповідали на запитання онлайн уже.Скажіть,в обласній лікарні відмовились оперувати геморой комбінований хронічний 3 стадії ,так як в додачу є випадання слизової прямої кишки.Обласний проктолог сказав іти в колопроктологічний центр в Києві.Чи є надія там у Вас вирішити цю проблему?

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте.Удивительная история! В областной и отказали.Хотя,может быть одна весомая причина...Да ,в этой ситуации,я думаю,могу помочь.Но нужен осмотр. Из таких ситуаций тоже найду выход. Операция Лонго или STARR.Здоровья.
Специалист
Здравствуйте.Удивительная история! В областной и отказали.Хотя,может быть одна весомая причина...Да ,в этой ситуации,я думаю,могу помочь.Но нужен осмотр. Их таких ситуаций тоже найду выход. Операция Лонго или STARR.Здоровья.