tania_dorokhina | 2018-03-06 16:28:19

Постійно болить горло

Підкажіть, як бути з хронічним гіпертонічним фарингітом. Медикаментозне лікування спреями, пастилками, полосканнями не допомагає. Вітаміни приймаю. Робили хімічну куагуляцію розчином срібла декілька разів. Температура 37 постійно. ШКТ пролікувала, гайморит пролікувала. Горло не очищується, постійно червоне, є валики на задній стінці, стоїть комок слизу

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Гипертрофический фарингит очень плохо поддается лечению. Необходимо постоянно беречь горло - это не даст ему воспаляться. А с миндалинами проблем нет? Тонзиллит часто вызывает образование слизи, ощущение комка в горле. Обратите на это внимание.