Мирослава | 2018-03-08 14:58:18

Повна АВК

У моєї дитини після народження виявили повну АВ комунікацію та синдром Дауна. Легенева гіпертензія почала розвиватись на третій тиждень життя. Приймаємо каптопріл і вірошпірон. Тепер дитині 2місяці і 2 тижні. Після детальнішого огляду поставили діагноз "повна АВ комунікація з високою гіпертензією в легеневій артерії (незбалансована форма)" порушення гемодинаміки значно різко виражені. Крім того збільшена печінка, збльовує 1-2 рази на добу. Через місяць мають звузити легеневу артерію. Серце оперувати не можна. Я хотіла запитати які в нас шанси на життя. До якого віку доживають діти з таким діагнозом?

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Якщо діагноз відповідає дійсності - лікувальна тактика оптимальна. Скоріш за все Вашій дитині можливо буде виконати тільки ряд паліативних втручань, без радикальної корекції, так званий шлях "єдиного шлуночка". На жаль поєднання єдиного шлуночка з с-м Дауна є досить несприятливою комбінацією - прогноз несприятливий. Мій особистий сайт http://www.proefi.net