Наталія | 2018-03-15 17:42:51

Кіста гайморової пазухи

Добрий день! Після походу до стоматолога, який призначив комп'ютерну томографію виявили кісту в гайморовій пазусі. Стоматолог відправляв до щелепно-лицьового хірурга на видалення кісти. Та я вирішила ще порадитись з лором. Вона порадила зробити прокол і видалити хворий зуб, бо каже, що кіста через нього. Ось сьогодні зробили прокол і все. Більше нічого.Відпустили відразу додому. Не промивали, не виписали ніякі антибіотики. На питання чи потрібні антибіотики- сказала ні!..Скажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації? Порадьте препарати які потрібно приймати після даної процедури... Наперед дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Антибиотик не назначили, так как нет воспалительного гнойного процесса. И никаие другие препараты не нужны. Киста - это инкапсулированная жидкость. Если причиной ее есть зуб, тогда целесообразно его удалить. Но зачем делать прокол, я вам не могу ответить. Здесь лучше спросить у лечащего врача.