Оксана | 2018-03-17 17:05:38

Шкода таблеток

Доброго дня. Я приймала таблетки Ворміл. Через тиждень був статевий акт від якого я завагітніла. В інструкції писало що від цього препарату може пошкодитись печінка дитини. Тому його не треба приймати тих хто намагається завагітніти. Але я подумала що завагітніти мені не вдавалось довго, тому і цього місяця не вийде. Скажіть, чи вивівся ворміл з організму за тиждень?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Період напіввиведення становить 8,5 години. Сульфат альбендазолу та його метаболіти головним чином виводяться з жовчю, і тільки невелика частина – із сечею. Встановлено, що при тривалому застосуванні препарату у високих дозах елімінація його з цист триває кілька тижнів.