Вікторія | 2018-03-17 19:20:21

Вакцинація

У дитини від народження закисає одне око. Капали трьома різними антибіотиками допомагало на 2 тижні і знову закисає. Офтальмолог писала коньюктивіт, я думаю що це "пробка" в новонароджених коли сльозка в мішечку застоюється і виникає гній. Чи можна робити прививки в 2 місяці ( гексаксим) при закисанні або коньюктивіті?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо