Анастасія | 2018-03-19 13:58:32

Молочница

Здраствуйте, я беремина 35 нидель...у меня молочница...мне мой врач приписал свечи...я использивала не помогли...потом другие назначил тоже бесполезно..что мне делать?

Ответы врачей 1

Соломенко Ольга Николаевна
Адрес: МЦ «Into-Sana», Киев Днепровская Набережная 25.
Телефон: Узнать часы приема и записаться на прием можно по телефону: 044-393-00-00

Добрий день. Шановна Анастасія, у Вашому випадку необхідно провести додаткові обстеження, такі як мікроскопія виділень та бак. посів виділень зі статевих органів з визначеням чутливості до антибіотиків. Дані аналізи дозволять визначити "бактерію", яка викликає "молочницю" та призначити лікування, яке буде ефективним у Вашому випадку. Для проведення обстеження необхідно записатися на прийом до гінеколога.