ksjyshahluva | 2018-03-21 00:47:25

Віруси, інфекції та стрептококи.

Здравствуйте! Я – медицинский координатор ведущей частной клиники «Ассута» в Израиле. Лечением какого заболевания вы интересуетесь? 0:12 Доброї ночі, у дочки 8 років з 10 січня збільшені лімфовузли шийні і підщелепний, 15 січня аналіз крові загальний,розорнутий,мононуклеарів і всі показники в нормі.Мазок з зіву виявив: гкрпквірус 6 типу кількісно, Епштейн Барр не виявлено і цитомегаловірус 395 при нормі 500,стрептокок пневмоніус теж висіяли норма,не памятаю показників точно,5*10 а виявили 7*10.З 2.03 була температура 37,8-38,6 до 5.03 і червоне горло, 5 все пройшло, 15.03 знову температура але вже зі сльозотечею, соплі, кашель сухий, боліло горло, гланди на вигляд увеличині і рихлі. Лімфовузли все ще увеличині(з самого початку не виділяються але прощупуються, підщелепний з правого боку біля 1 см і по бокам шийні як горошини, дитина худа). З 15.03 по 19.03 температура біля 37,7 ,тільки 15 ввечері 38,7. З 20.03 лімфовузли як і були, червонувате горло, здали 19 аналіз загальний, розгорнутий все добре, мононзіву. арів нема теж,аналіз слини на епштейн барр позитивний якісно, вище норми, 25 будуть ще аналізи на пат.флору з зіву.В інтернеті начиталась вже стільки за це все, що не можу ні спати, ні їсти. Я діабетик, з цими вірусами, інфекціями вже мені погано.Підкажіть, будь ласка, що робити, можливо ще аналізи якісь здати, наш лікар каже, що більше нічого не треба здавати, і на це все виявлене не звертати уваги, просто лікувати симптоми, горло болить, то лікувати горло, ніс, то його лікувати а лімфовузли з часом прийдуть в норму. Я не розумію, як може таке бути, що в слині виявили епштейн барр а мононуклеарів нема, і кров здавалася два рази з інтервалом в два місяці, і те що тоді в мазках не знайшли Епштен барр а зараз в слині вже виявили. Що робити з епштейн барр, герпесом 6 типу і стрептококом нам. Прошу порадьте, проконсультуйте якщо зможете. Дякую наперед і вибачаюсь що так пізно пишу(

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго ранку. Не зрозуміло - Ви з Ізраїлю? Подібні питання можливо розглядати на очної або он-лайн консультації з усіма результатами досліджень, а не з їх інтерпретацією. За безкоштовною (поки ще) спеціалізованою медичною допомогою звертайтеся до своєї поліклініки. Вважаю, що в цьому випадку потрібно комплексне обстеження, а не коротка консультація.